/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 13630 - 13616

13630 - 29.1.2016 (arvosana: -14)

Yläaste on kyllä niin perseestä. Ne vitun kanat ei koskaan oo hiljaa ja ne ittestään niin paljon luulevat homot runkkaa ja polttaa joka paikassa kännykät kourissa hirveissä ryhmissä. Hermot ei enää kestä sitä yhtä saatanan hyeenan ja lokin risteytystä tai sitten sitä saatanan itserakasta vatipäätä. Sitten kun opettajiksi kutsutut pellet keksii että jes, nyt tehään niitä helvetin ryhmätöitä, niin tietenkin olen sen vatipään kanssa ja kaikki siirtyy minulle. Sitten jos työ ei miellytä niin tullaan päin naamaan sanomaan kun olen perseestä tai huora kun en onnistunut kiitettävää työstämään. NO HELVETTI TEHKÄÄ JOTAIN!TEIN OMAN OSANI, TEIDÄN JÄI UUPUMAAN ENKÄ TODELLAKAAN SUOSTU HYVÄKSIKÄYTETTÄVÄKSI! (oli muuten tyydyttävää vetää sitä narsistia nokkaan) Sitten on nämä vittupäät jotka eivät voi nekään pitää leipäläpiään kiinni. Kaveri muutti saatana toiselle puolelle maapalloa osin näiden paskojen takia, koulu on täynnä humiohuoria ja ongelmalapsia jotka syyttää muita omista ongelmista. Ei ole mun vika että sun vanhemmat eros. Ei ole mun vika että sulla on masennus ja skitsofrenia. Ei ole mu vika jos et pääse irti viiltelystä/tupakasta/huumeista. Kukaan tuskinpa jaksaa enää kuunnella niitä itsemurhasuunnitelmia. VITTU. Sitten on näitä tapauksia jotka on ollu mielisairaalassa ja yrittäneet itsemurhaa vaan sen takia kun niiltä on otettu jtn peliä tai kännykkää takavarikkoon, sitten vaikka niitä ei tunne, niille ei puhu tai oo niitten kanssa missään tekemisissä niin ne silti vaan yks kaks tulee nenän eteen ja esittää toiveen mun kuoloemasta. Suksi vittuun. Karmee stressi arvosanoista ja haluamaansa opiskelupaikkaan hausta, jälleen otin kunnianhimoisen tavoitteen ja itsepäisenä siitä en luovu (tämä ihan oma vika). Sitten tää politiikka. Ei helvetti sentään. Sielläkin tavoitellaan vain omia etuja, muilla ja muiden eduilla ei oo paskaakaan väliä. Pakolaiset ketuttaa, nekin on niin kakspiippunen juttu, HELVETTI. Se tunne kun yritätä avautua ja kertoa mikä vituttaa mutta se ei onnistu, ei ole tarpeeksi vahvoja sanoja jotta vois pohjiaan myöten kertoa mikä vituttaa. Nyt rupes vituttaan tää oma helvetin runoileminen ja asioiden kaunistelu, vaikka täällä on lupa kirota. HELVETTIVITTUSAATANAPERKELEPASKASAAKELINKUSIHUULETVITTUVITTUVITTU.
Anonyymi, 2 kommenttia
13627 - 27.1.2016 (arvosana: -26)

Vituttaa ku toi saatanan hampuusi ei voi soittaa sille vitun mulkulle ja menkat & lumen
Anonyymi, 1 kommentti
13626 - 26.1.2016 (arvosana: -53)

Näillä ihmisillä ei ole mitään asiaa tuoda kiljuvia kakaroita joissain hiljaisissa paikoissa. Pian tuotte sen räkänokan teatteriin tai elokuviin ja minunko pitää kuunnella niiden huutamista! Yksi horo toi kakaran yliopistoon, luennoille, arvaa vituttiko, kun ei kuullut mitään mitä professori puhui, kun sen penska huusi ja heitteli tavaroita ympärille! Onko sitten ihmisistä kivaa, jos joku läimäyttäisi lasta ja/tai kaataa lastenvaunun potkaisemalla/työntämällä nurin?! Pitäisi vanhempien miettiä vähäsen tuollaisesta tilanteesta...
Anonyymi, 1 kommentti
13625 - 25.1.2016 (arvosana: -56)

Kuusamossa kitkantiellä eräässä ravintolankin sisältävässä kerrostalossa asuu isohko mies jolla ei ole muuta elämää ku valittaa naapureille jopa pienestä äänestä ja kaikesta melusta, liekö jotenkin päästään vialla tai sitte täyspäinen kusipää..
Anonyymi, 3 kommenttia
13624 - 23.1.2016 (arvosana: -38)

Se tunne kun yrittää alkaa kirjottaa että mikä vituttaa. Voiski sen vaa suoltaa jotenki ulos. En löydä sanoja, tasan tarkkaan tiiän mitkä asiat vituttaa ja pistään mun veren taas kiehuu mutta vaikeempi selittää. no mitä se teille kuulukaa, teki vitutatte vittu.
Anonyymi, 1 kommentti
13623 - 21.1.2016 (arvosana: -12)

Vituttaapi ku pientä oravaa ku käpy on jäässä. Nii-i, kun mittari näyttää -35. Ei se muute mutta auto on jäässä ku mikäki kalikka. Ei siinä kyllähän se roikassa on yön mutta jumalauta vaijdekeppi ku aamustondiksessa ei meinaa taipua ja kytkin nii ku liisteriä polkis. Perkele ku laskisi edes siihen -25 nii ei vituttas niinkää. Tohonhan on jo tottunu ku toista viikkoa elohopea nököttää 30 molemmin puolin. Sielu nii jäässä ettei tunne enää mitää.
Anonyymi, 1 kommentti
13622 - 20.1.2016 (arvosana: 2)

Ensmäinen päivä töitä ja heti aamusta lennät perseelleen jäiselle asfaltille ja murrat kätes.. Ja huomenna takas töihin :)
Anonyymi, 3 kommenttia
13620 - 16.1.2016 (arvosana: -18)

VITTU TÄÄ SAATANAN YLÄKOULU ON NIIN PERSEESTÄ! Opet on vittumaisia, liikkaryhmän rinnakkaisluokkalaiset on olevinaa niin vitun koviksia ja vittuvittuvittu... Meiän alkuperänen koulurakennus on ojanpohjalta kaivettujen työmiesten rakentama - homeessa. JA NYT NÄÄ VITU PARAKITKIN HAJOO KÄSIIN SAMALLA KU RAHAT KÄYTETÄÄN PASKANJAUHANTAAN KUNNANTALOLLA!!! Välkkäalueella liikkuu skidejä, homoja, idiootteja ja amislaisia. Venäjä ampui meidän vesijohtojerjestelmään ohjuksen joten sekään ei toimi. Yks meiän luokan idioottikersa rupes itkemään kun vapaita paikkoja oli vain tyttöjen vieressä. JA NYT ME KAIKKI ISTUTAAN TYTTÖJEN VIERESSÄ JA JUURI MINUN VIERESSÄNI ISTUU JOKU IMBESILLIKANA JOKA KAAKATTAA KORVANJUURESSA JATKUVASTI. Köksäntunneillakin on todella hauskaa... Porukat polttaa sopan pohjaan ja alkaa pärisemään heitellen jauhoja toisten silmille jolloin kaikki saavat huutomernit ja siinä sitä sitten ollaankin jälkässä. Enkuntunneilla onkin hauska kiroilla enklanniksi kattoa pornoa pulpetin alla. Jos joku ei pääse ihmismuurin läpi näkemään tarpeeksi paljasta pintaa tämä joku pieraisee ja huutaa TEHKÄÄ TILAA HALUUN NUSSII PUHELIMES NÄYTTÖÖ ja sit onki pornopuhelin palasina lattialla ja jätkät rehtorin kuulustelussa. Kun kaverit eivät enää saa tilaisuutta katsoa pornoa muna pystyssä, he runkkaavat toistensa polvitaipeita. Polvitaipeen jälkeen siirrytään perseeseen jolloin homostelu pitää lopettaa opettajakunnan ja seksuaaliterapeutin avulla... THE END
Anonyymi, 3 kommenttia
13617 - 15.1.2016 (arvosana: -43)

!KIUSAAMINEN!
Mä luulen että kaikki on joskus kokenu kiusaamista. Mun ala-aste oli yhtä helvettiä. Oli 4 ärsyttävää poikaa jotka haukku kaikkia ilman syytä, mua haukuttiin rumaks ja läskiks mut se ei ollu ku ehkä kerran kuukaudessa. Kutosella se ärsyttävin joutu eri luokalle mutta tuli uusia poikia. Yks on vitun ärsyttävä kusipää. Lähiaikoina se on ollu yllättävän ystävällinen mulle, varmaa ku on erityisopetuksessa nytte. Alkaa tajuumaan. Ja on itkenykki lähipäivinä, puhunu itsensä tappamisesta ja vihaa kuulemma itseensä. Ja miettikää tätä: mä oon ihastunut siihen!!! Oon aina ollu vaikka kuinka se mua härnää nii tykkään siitä. Oon sata kertaa sanonu itelleni että sä et tykkää siitä mutten voi tälle mitään! Mut ei se on ollu iskee kenellekään nyt lähiviikkoina, ehkä se ei on enää nii idiootti kovis ku ennen. Ja sit viel nää meän luokan tytöt! 7 hengen ryhmä. Ne tönii mua joskus eikä ota mukaan eikä puhu mulle. Ei ne sillee kiusaa, mutta ne jättää mut aina yksin ja tönii välillä. Vittu mitä huorii. Ne on varannu mulle paikan ruokalassa välillä jne mut ne ei puhu mulle IKINÄ! Kertokaa kolme syytä miks muka menisin niiden kaa. Mul on täl hetkel vaan 3 ystävää. Paras ystävä, pikkusisko ja Yksinäisyys. Yksinäisyys on ihan kiva ystävä, se ei tuomitse <3
Anonyymi, 6 kommenttia
13616 - 15.1.2016 (arvosana: -33)

Vitun koulu. Kuka on ylä-asteella/on ollut? Vittu mitä painajaista. Joutuu istuu siel nurkassa ku muut tytöt on yhdessä jossai juoruilemassa. Tänään oli toinen päivä tällä viikolla ku lintsasin. Olin koulussa, mut soitin 3 tuntii aikasemmin vanhemmille ja sanoin et voiks ne hakee mut autolla koska koulu "loppu" jo aikasemmin.
Anonyymi, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3229)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (48)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa