/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 13575 - 13564

13575 - 6.12.2015 (arvosana: -67)

Ystävät syövät sipsejä kuin siat. Eivät osaa ollenkaan käyttäytyä. Kulhossa on kahdentyyppisiä sipsejä ja he kaivavat parhaat ensin ja koskevat kaikkiin sipseihin. Yök!
Anonyymi, 1 kommentti
13574 - 4.12.2015 (arvosana: -46)

Mun tuttuun menee hermot. Se puhuu ihan kokoajan ja toistaa monesti itseään. Sen lisäksi se ei osaa puhua normaaliin puhesävyyn, vaan huutaa. Ikinä se ei anna puheenvuoroa ja puhuu monesti päälle ja vaikka jatkan niin sekään ei lopeta. Sitten kun mun on vaikea keskittyä asioihin kun taustalla on hirveä meteli, niin se ei ymmärrä olla hiljaa vaikka pyydän erikseen. Tarvitsen varmaan korvatulpat aina kun tapaan sen. Se tässä eniten harmittaa että mä oon tosi juttutuulella nyt ja sitä ei kiinnosta muuta kuin omat asiat. Pian multakin loppuu kiinnostus kuunnella sitä. :(
Anonyymi, 3 kommenttia
13572 - 1.12.2015 (arvosana: -53)

Yks muija, se että kun pitää kokoajan pitää jotain roolia päällä. Esittää kovaa muijaa, mutta todellisuus on ihan jotain muuta. Ei se tollanen ollut pari vuotta sitten. Sitten ne suuret luulot itsestään "Mä saan kaiken ilmatteeks kun kaikki jätkät tykkää musta niin voin vaa käyttää niitä hyväkseni." Sitten kumminkin mulle tullaan valittamaan siitä kun se on niin ylimielinen ja että mä oon paljon reilumpi. -.-"

Sitten mua ärsyttää kans se kun saa jotain ideoita joita pitäis toteuttaa niin jotkut jättää ne vaan puheiksi. Argh.
Anonyymi, 1 kommentti
13571 - 30.11.2015 (arvosana: -63)

on väärin että toisten kommentteja saa kommentoida, kirjoitin hyväksikäytöstä, ja kommentit oli hahaa ja pyllyyn, melkein toivoisi että heille itselleen tapahtuisi jotain.
väkivaltaa ei saa toivoa, toivottavasti teitä alkaisi kuitenkin hävettää niin että kasvaisi iso rakko pyllyyn! tai ainakin on teille oikein jos elämässänne ei ole muuta kuin toisten ongelmissa LOISIMINEN ja vahingonilo.
Anonyymi, 7 kommenttia
13570 - 30.11.2015 (arvosana: -43)

Mä sain viime matikan kokeesta suullisen 10 mut nyt ihan saatan vitun homo ope anto suullisest 9
se jota vituttaa, 2 kommenttia
13569 - 28.11.2015 (arvosana: -8)

Ei mulla muuta kun että vihaan yhtä ihmistä ihan vitusti. Vittu se lehmä on tyhmä
Anonyymi, 2 kommenttia
13568 - 27.11.2015 (arvosana: -14)

En ole ollut onnellinen vuosiin.. Enkä tule olemaan onnellinen pitkään aikaan.. Kuolemaa odotellessa....
Anonyymi, 2 kommenttia
13567 - 23.11.2015 (arvosana: -41)

Masentaa. Opiskelen logistiikkaa (kuljetusalaa) ja stressaa koko homma, niin helvetisti kaikkia turhanpäiväisiä lakipykäliä ja byrokratiaa! Eikö ajo- ja lepoajoistakaan ole saatu yhtään monimutkaisempaa? Opettajakin piilovittuilee. Yksi luokkalainen muija on kuin olisin tehnyt sille jotain henkilökohtaista pahaa? :D Vitun koiran näköinen huora.

Vituttaa kun salilla käyn ahkerasti ja olen huomannut ettei tule tuloksia niin nopeasti.. tajuan etten pidä juurikaan lepopäiviä :D Kun koulun jälkeen ja viikonloppuisinkin ei ole juuri mitään järkevää tekemistä niin meen vaan salille.

Ja vituttaa kun ei ole takavetoista autoa talveksi. Kyllähän tuolla etuvedollakin pääsee muttei ole yhtä hauskaa..

Ja rahan puute. Kuvittele ettei sulla koskaan olisi rahahuolia? Voisit ostaa esim. uudet talvirenkaat tuosta vaan ILMAN että joudut nipistämään muista menoista? Tai kaupassa voisit ostaa sen kalleimman rotunaudan sisäfileen.. Tai uuden pleikkapelin :) se vasta ois elämää.

Ja elämä ilman olkapääkipuja.. tai mitään kipuja.

Vituttaa kun koko maapallo ja kaikki paska pyörii RAHAN ympärillä. Raha sitä, raha tätä.
persepellepelottomampikohan?, 1 kommentti
13565 - 21.11.2015 (arvosana: -1)

Aika ihme, ettei kiusaajat välitä varoituksista huolimatta, edes poliisin tai vankilan uhalla.
Anonyymi, 4 kommenttia
13564 - 20.11.2015 (arvosana: -45)

En toivo, että kakarat yrittävät moikata minua kaupassa, koska se on lähellä merkki kiusaamisesta, vaikka ei ole tapahtunut vielä mitään. Muuten otan heistä kuvan kännykästä ja laitan nettiin heistä Victoria Beckhamin pussattavaksi Molla-Maija-nuken kanssa!
Anonyymi, 1 kommentti
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3229)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (48)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa