/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 13305 - 13296

13305 - 27.5.2015 (arvosana: -38)

Olen takuulla ainoa ihminen maailmassa, jonka talous tuhotaan muiden toimesta vastoin tahtoani ( eli en itse ole tuhlannut mitään pikavippejä). Erikoista tästä tekee se, että tämä homma on täysin laillista.

Kyllähän se vähän harmittaa.
Anonyymi, 2 kommenttia
13304 - 27.5.2015 (arvosana: -63)

Annetaan ensin lupaus, ettei kosketa tukirahoihin.. Ja paskat! Nyt sitte opiskelijat joutuu selviämään vieläkin pienemmällä... Missä meni vikaan??? Lupaukset on lupauksia ja niitä ei saa rikkoo! VITTU!
Anonyymi, 1 kommentti
13303 - 27.5.2015 (arvosana: 0)

Eläinaktivistit hoi! Meillä Suomessa on 160% parhaimmat olot tuotantoeläinten kuin jossain muualla maailmalla. Älkää tulko työntämään nenää muiden elämään! Ja jos vielä ravitki yritätte sabotoida ihan vaan sillä verukkeella että kun hevonen o viihdekäytössä.. nii millä vitulla puolustat omaa viihde käyttöä koskien lemmikkieläimiin? Eikö se sun Hurtta oo viihde käytössä ku se tekee sulle temppuja?.. ja lopettakaa niiden ulkomaisten youtube teurastaa videoiden katsominen ja ottakaa suomalaisesta kotieläinten pidosta selvää.. Älkää uskoko fiktioita vaan ottakaa faktoista selvää.. Kiitos! !
Anonyymi, 4 kommenttia
13302 - 27.5.2015 (arvosana: -49)

Oikeesti mikä on normaali painoinen nykyään? Olen 166 cm ja painan 56 kg. Minua sanotaan lihavaksi ja mun pitäis puottaa ainaki 5 kg.. vittu mä en kestä ennää mitä mää teen??
Anonyymi, 6 kommenttia
13301 - 26.5.2015 (arvosana: -35)

Vituttaa niin saatanasti kun tänään kuulin että joudun lopettamaan rakkaan harrastukseni sen takia että äiti ei ole viitsiny ilmoittaa mua sinne!!!! Jumalauta ja se huutaa siitä mulle koko saatanan ajan. Se muutenki vittuilee mulle joka helvetin asiasta. Sit koulussa koko luokka puhuu musta paskaa ihan ilman kunnollista syytä tai aihetta, kunhan voi jostakin ihmisestä paskaa puhua! Tekis vaan mieli hypätä jostain katolta ja vittu kuolla!
Vitun kettu, 1 kommentti
13300 - 26.5.2015 (arvosana: -61)

Vituttaa kaiken maailman varajeesukset ja niiden yhyy Palestiina yhyy pörröeläinten oikeudet yhyy vammaiset yhyy hullut yhyy spurgut ja yhyyy muslimimamut ja niiden oikeudet ja yhyy rassismi ja yhyy paha maanpuolustus ja paha Nato ja pahat lihansyöjät ja pahat valkoiset miehet! Nää ulvovat varajeesukset on kaikki jotain hyvälistöperheiden alisuoriutujapentuja, joilla on liikaa aikaa ja rahaa ja liian vähän älyä tai lahjoja ottamaan kantaa YHTÄÄN VITTU MIHINKÄÄN eikä varsinkaan siihen, ettei joku viiden lapsen yksinhuoltajaäiti shoppaile oikein, kun ostaa kotiinsa Liiteristä lihaa!!! Näitä onnettomia paskoja on kuitenkin ihan joka puolella jeesustelemassa ja tuomitsemassa muita. Yksikään niistä ei ole tehnyt elämänsä aikana mitään tuottavaa eikä tule tekemäänkään. Ja lisäksi ne ovat rumia.
Anonyymi, 4 kommenttia
13299 - 25.5.2015 (arvosana: -14)

Pari kuukautta sitten miul meni totaalisesti hermot mein luokkaan. Eivät vittu kunnioita miut missään tilanteessa. Yritin kirjottaa kielioppijuttui kun oli koe tulossa ja olin ollu kipee. Nehän ei ois ees saanu olla luokassa ja ku pyysin olee hiljaa ni ne valittivat et oon yliherkkä ja sit miul meni hermot ja sanoin "JOSKUS tulee HETKIÄ kun tekis mieli ampuu ne mut tekisin vaan jos joku JUURI SILLÄ HETKELLÄ tulis antaa miulle aseen". Tästä yks neropatti vään että olin uhannu tappaa kaikki. Sen porukat laitto meille ja koululle viestii et jossa ne selitti miten uhkaavalta tämä kuulostaa, miten mie tulkitsen katseita ja en hyväksy sitä et se tyyppi on muiden luokkalaisten kaa (en vittu ku ei olla ees oltu varsinaisest kavereita viimeseen pariin vuoteen). Meki laitettii sitte viestii niille sekä koululle. Seuraavan maanantaina miut käskettii kuraattorille. Kun palasin luokkaan miun kaveri kerto miten se neropatti oli hehkuttanu luokassa et mie oon uhannu ampuu ne, ettei se voi tulla yökouluu koska saatan ammuskella siel, saan aseen yhelt läheiselt, oon puhunu siit paskaa netissä (juttelen yhel sivul koska ahdistus) ja etten varman oo uskaltanu tulla kouluun koska sen vanhemmat laittoi meille viestii. Koulu vetkutti asian selvittämistä taas seuraavalle viikolle ja sittenhän se neropatti oli iha hissunkissun sen viikon ni taas seuraavan maanantain kuraattoril miulle sanottii et se on jo nii vanha asia ettei sitä viitti enää ruveta kaivelee. Se tyyppi on vihjaillu tost jutust ain ku mahollista.
Ajattelin ny et enää viikko koko vitun peruskoulua jäljellä, ehkä selviin tän viikon perehtymättä erillaisiin tapoihin tehdä itsemurha (terapeuttista). Oli aamulla joku kiusaamista, netin käyttöä yms. koskevia rasteja ja siellähän se rupes selittää miten "pari kuukautta sitten yks meinki luokkalaine uhkas tappaa kaikki ja sit me laitettii koululle viestii ja sit me saatiin niiltä viestii". Tottakai me laitetaan niille viestiä jos ne syytelee miut vaik miks.
En oo enää iha varma jaksanko tätä vikaa viikkoo saatikaa sitä jos se (tai sen kaveri) o levittäny sitä amiksee.
13298 - 25.5.2015 (arvosana: -54)

nyt vituttaa ihan vitusti koska soininen
Anonyymi, 2 kommenttia
13297 - 24.5.2015 (arvosana: -18)

Helvetti kun ihmiset eivät osaa pitää lupauksiaan. Ei välttämättä edes yhtä päivää, saatana. Ja sitten ei ymmärretä että EI ON EI! "Ei kerta haittaa". "Yks kerta vaa".


RAAAAAAAAAHHH!! pää räjähtää kohta
Anonyymi, 2 kommenttia
13296 - 24.5.2015 (arvosana: -41)

Vituttaa kun on menkat, menkkojen aikana vituttaa, vituttaa menkkavitutus, vituttaa vittu, voihan vittu.
Anonyymi, 2 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3229)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (48)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa