/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 12788 - 12778

12788 - 1.9.2014 (arvosana: -10)

Päivi Räsänen vituttaa
Anonyymi, 6 kommenttia
12787 - 1.9.2014 (arvosana: -29)

Työt pistää vituttamaan ja kateus. Maahantuon ja myyn tuotteita ja minulla on vain muutama kilpailija suomessa. Olen kuitenkin suomen halvin koska pystyn enkä halua riistää. Nyt muut puljut pistävät kapuloita rattaisiin ja mustamaalaavat perättömyyksiä. Saatana. Vaan minäpä taistelen loppuun asti, mutta vituttaa se silti.
Anonyymi, 6 kommenttia
12786 - 1.9.2014 (arvosana: -52)

Ulospäinsuuntautunut yhteiskunta ja sen asettamat standardit, minkä minä vittu aivotoiminnalleni voin?
Minkä minä vittu mahdan jos minua ahdistaa? entä kun kävelen ulkona ja pälyilen ympärilleni vainoharhaisena ja jännitän
jalkojani että vittu sattuu ja saan paniikkikohtauksen. Meille mielisairaille paskoille ei kyllä tässä yhteiskunnassa
paljoa vaihtoehtoja ole.
Anonyymi, 6 kommenttia
12785 - 29.8.2014 (arvosana: -54)

Vittu että vituttaa tä Suomen johto. Henkisesti lyijynraskas pääministeri tiedä mistään mitään ja tviittaa turhanpäiväistä paskaa. Vituttaa EU. Vituttaa myös Schengen -alue ja sen rikolliset hedelmät jotka rasittavat jo ennestään ahtaalla olevia poliisivoimia, kai sitä passia nyt vittu jaksais jokainen vilauttaa jos kerta on pakko käydä "matkustelemassa" koska "I love traveling!!!!"...
Puolustusministerinäkin joku ihme pelle.
Vituttaa se että kohta ollaan varmaan sotimassa.
JA se että rikollisia hyysätään ja sama konna voi käydä varastamassa kaljat vaikka muutaman kerran päivään koska ei niitä sakkoja tarvitse kuitenkaan maksaa, ulosoton jatkoksi vaan.
Miten kaikki onkin mennyt näin päin helvettiä.
Oli vain pakko purkaa, hienoa että on tällainen kanava sitä varten.

Anonyymi, 2 kommenttia
12784 - 29.8.2014 (arvosana: -30)

Toisinaan sitä miettiin, että onko meille kaikille oikeasti jaettu ne nalle-karkit etukäteen - eikä aina niin tasan. Miten joillakin onnistuu kaikki ja toisilla mikään ei suju. Miksi joku menestyy koulussa, omistaa laajan sosiaalisen piirin ja toisinaan on saanut vielä ulkonäköäkin. Miksi taas jollekkin toisella opiskelu tuottaa suurta tuskaa ja vaikka kuinka yrittää, arvosanat eivät vain nouse ja pänttääminen vie kaiken ajan - luonnollisesti se on myös pois sosiaalisesta elämästä. Toki geenit yms. antavat meille toisinaan vastauksia näihin suuriin kysymyksiin, mutta sekään ei tuo lohtua. Miksi minä? Miksi en ole rikas? Älykäs? Hyvännäköinen? Hauska... You name it! Jos ei kuulu näihin "menestyjiin" niin mitä tämä elämä on, pitääkö vain hyväksyä, että minusta ei koskaan tule sitä mitä "hän" on, elää vain, niin että jokainen päivä on "perse edellä puuhun kiipeämistä". MIKSI? Mutta en halua olla liian negatiivinen kaiken tämän valittelun jälkeen - toivo. Ehkä, EHKÄ, "karma" on kaiken takana. Olemmeko sittenkin vain itse aiheuttaneet kaiken? Onko vaikean elämän kokenut ihminen ansainnut paremman elämän jatkossa? Palkitseeko karma - en tiedä ja sekös VITUTTAA.
Anonyymi, 9 kommenttia
12783 - 27.8.2014 (arvosana: -35)

Vituttaa kun joku foliohattupäinen mies levittää huhua että olisin pedofiili. Vituttaa myös Stubb
Mannerheim, 7 kommenttia
12782 - 27.8.2014 (arvosana: -31)

Minusta tuntuu, että minua vakoillaan hankkimalla tietojani tietämättäni. Ilkeilijät saisivat kovat syytteet ja tuomiot yksityisyyden häirinnällä! Ei kukaan voi keksiä tälläisen tilanteen omasta päästään!
Anonyymi, 7 kommenttia
12780 - 27.8.2014 (arvosana: -61)

Toivon todellakin ettei tämä vitun vesijääsankopelleily rantaudu suomeen. Vituttaa miten tämmöinen syöpä leviää sosiaalisessa mediassa. En halua kitata tuoppia olutta enkä halua kaataa sangollista jäävettä pääni päälle. Ai että hyväntekeväisyyttä? Ai no sittenhän olen Hitler itse jos en halua osallistua. Mitään ei saa vihata eikä mielipidettään saa ilmaista jos ollaan hyvälla asialla. Onhan se hyväntekeväisyydelle hyvä että saa näkyvyyttä ja lahjoituksia mutta vituttaa ihmisten tekopyhyys ja tämä vammainen haaste.

Vielä enemmän vituttaa ihmiset jotka jakavat tämän haasteen eteenpäin mainitsematta sanallakaan mistä syystä tätä paskaa tehdään. Kaljankittaushaasteet pisti jo vituttamaan ja kun nyt kerran ollaan päästy vauhtiin tämän ALS hyväntekeväisyyden kanssa niin on varmasti lisää tulossa. Minulla olisi hyvä haaste joka helpottaa maapallon ylikansoitusta: Vedä muovipussi pääsi päälle, haasta kaikki kaverisi tekemään samoin ja kuole.
Anonyymi, 5 kommenttia
12779 - 24.8.2014 (arvosana: -43)

No minun kaveri syö edessäni ja käyttäytyy niin vittumaisesti!
perse perhonen, 12 kommenttia
12778 - 24.8.2014 (arvosana: -78)

Te ihmiset ette osaa kunnioittaa aloittelijoitten viestejä ollenkaan, vaikka he kyselisivät asiallisia kommentteja! Lehdessä ja netissä kerrotaan, että netissä lauotaan helposti mitä sattuu. Ei ymmärretä, että uhkaukset ja halveeraamiset ovat rangaistavia.

"Alle 15-vuotiaiden nuorten väkivalta ja vahingonteot huolettavat poliisia Rovaniemellä. Talven aikana viranomaiset ovat joutuneet selvittämään kymmenkunta tapausta, joista useat ovat saaneet alkunsa internetin yhteisösivustoilla alkaneista riidoista."

Aiotteko tehdä samoin toisillennekin?
Anonyymi, 6 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3230)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa