/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 12176 - 12165

12176 - 14.11.2013 (arvosana: -1)

Sitä mennään mollaamaan toisten viestejä koko ajan, jopa äidinkielen-jupakastakin! Ellette osaa tarkistaa menetelmiänne, joudutte haukunnan kohteeksi, jopa nettivinkkaajakin! Menikö perille?!
Anonyymi, 3 kommenttia
12175 - 14.11.2013 (arvosana: -25)

Mun kehoon on kolmen päivän aikana alkanut ilmestyä halkaisijaltaan 2 cm kokoisia märkiviä, palovamman näköisiä "koloja" joiden keskellä on viiden mm kokoinen kasa haisevaa mätää. Kaksi niistä on mun sormissa, yksi huulen vieressä, kolme rintakehässä ja yksi aivan jäätävä 4 cm kokoinen on pakarassa JUURI siinä kohtaa mihin alusvaate mukavasti hankaa pitkin päivää. Hyi hitto minkä näköisiä nää on, ja kirvelee niin pirusti! Työpaikan terkka epäilee mätärupea mutta kuulemma siinä ei tule näin isoja jälkiä eli arvauskeskukseen vain hop hop!
Anonyymi, 4 kommenttia
12174 - 13.11.2013 (arvosana: -50)

Kiva tässä vetää kuulokkeiden johto irti koneesta just kun oli porno pyörimässä... Kiva kun hetkeksi meidän kämppä täyttyi kiimaisesta ähkinnästä... Mutsi tykkää mmmm gotta love mutsi <3
Anonyymi, 1 kommentti
12173 - 13.11.2013 (arvosana: -34)

Helvetti kun yrittää kattoa youtubesta videota kuulokkeilla, ja sitten kesken videon musiikit onkin niin SAATANAN KOVALLA että nyt korvissa soi koko illan!
Anonyymi, 0 kommenttia
12172 - 13.11.2013 (arvosana: -26)

Voi vittu kun ei telkkarista tuu mitään muuta kun "lifestyle"-ohjelmia. Miten kukaan repii viihdettä jostain kodin sisustuksesta tai siitä kun joku kokkaa telkkarissa?

Ja Foxin tyypeille tiedoks, että vaikka te kuinka mainostaisitte uusia paskoja ruokaohjelmianne sanoilla kuten "kapinakokki" tai "ruokavallankumous" niin se ei saa niitä vaikuttaan yhtään mielenkiintosemmilta! Ja miks vitussa Sara La Fountainilla on tollanen oksettava pohjois-korea kampaus?
Anonyymi, 4 kommenttia
12170 - 13.11.2013 (arvosana: -51)

vituttaa paskaluokkalaiseni
Anonyymi, 0 kommenttia
12169 - 13.11.2013 (arvosana: -47)

Vitutta kun läheisen tietyömaan raksamiehet ovat ruvenneet käyttään meidän pihaa yksityisenä parkkipaikkanaan. Meidän talon pihassa on tilaa kahdelle autolle (avomiehen autolle ja sit vieraspaikka). Toki toi piha on tyhjä päivisin kun mies on töissä (mä teen töitä kotoo käsin, joten oon päivät täällä), mutta ei se tarkota, että tää muuttuis jokskin julkiseks parkkipaikaks. Heti aamulla kun mies lähtee töihin niin pihaan ilmestyy kaks pakettiautoo.
Siitä ei SINÄNSÄ olisi vielä mitään haittaa, mutta voi vittu kun noi raksamiehet sit ramppaa meidän pihassa pitkin päivää tupakalla tai juomassa tai muuten vaan porukalla nojailemassa noihin autoihinsa. Tälläkin hetkellä yks äijä vetää tossa tupakkaa ja voin muuten vannoo, että se tumppaa sen tohon meidän pihaan. Ei tollasilla rasvasilla junteilla oo mitään käsitystä siitä, että sen tumpin vois viedä vaikka tohon piharoskikseen (joka on noin kahden metrin päässä). Se vois olla edes pieni palvelus kun ne kuitenkin "saa" käyttää tota meidän pihaa parkkipaikkanaan.
Puhumattakaan siitä, että kun ne sit ramppaa tossa meidän olohuoneen ja makkarin ikkunan alla (/vieressä) koko ajan. Se on oikeesti ihan vitun kiusallista tehdä mitä tahansa kun koko ajan tuolla ikkunan toisella puolella pieni yleisö. On muuten todella monta kertaa yhtäkkiä vaan tullu katsekontakti jonkun työmiehen kanssa kun oon katsonut ikkunasta pihalle ja siellä on joku kyylännyt suoraan tänne sisään. Enkä mä halua pistää säleverhoja kiinni, koska sitten täällä on ihan pimeetä.
Enkä voi edes päästää koiria omaan pihaan juokseen vapaana, koska tossa pörrää koko ajan vieraita ihmisiä. Toinen koira tuskin välittäis, mutta tolla vanhemmalla on kova vahtivietti ja sillähän kaatuis kuppi nurin kun se huomais, et meidän pihassa saapastelee jotain randomeita omin lupinensa. Kaverit sanoo, että sehän on just hyvä, että oppispahan raksamiehet oleen, mutta ei se nyt mikään hauska jekku oo päästää vahtiviettistä laumanvartijaa toisten kimppuun, en mäkään niin kostonhalunen idiootti ole. Eikä se olis oikein tolle koirallekkaan.

Oliskohan aika hankkia joku pihaportti, johon vois pistää vaikka jonkun munalukon päiväks...
Anonyymi, 1 kommentti
12167 - 12.11.2013 (arvosana: -69)

6 viikkoa pelkkää tiskivuoroa. En todellakaan odottanut että elämä ravintolakokin papereilla olisi tätä. Pitkästä aikaa oli työhaastattelu, mutta se ei tietenkään johtanut mihinkään. Ei mikään yllätys. Ei enää edes huvita hakea minnekään kun ei kuitenkaan saa osaamista vastaavaa työtä. Vielä tämä viikko tiskiä ja ehkä sitten vain makaan kotona enkä ota vastaan yhtään vitun tiskivuoroa. Ei huvita tehdä mitään.
Anonyymi, 4 kommenttia
12166 - 12.11.2013 (arvosana: -46)

Voi vittu kun mun suksi meni poikki ;__;
Anonyymi, 1 kommentti
12165 - 12.11.2013 (arvosana: -44)

Masennus/paniikki/jännitys/ahdistus joku näistä tai vähän kaikkia. Toivon että tulis vaan joku ihminen joka pysyis vierellä, joka tukis, jonka avulla voisin nousta täältä pohjalta. Kaikki aina sanoo että vain itse pystyy muuttamaan asioita, tai no netissä varmaan sanotaan "vitun luuseri tee sitten asioille jotain" kun on niin vitun helppoa anonyyminä huudella. Minulle se ei ainakaan ole vaihtoehto, minä en näiden vitun päänsisäisten ongelmieni takia kertakaikkisesti pysty vittu tekemään enää mitään millekään. Aina vaan vähemmän.
Anonyymi, 7 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3231)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa