/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 12009 - 11996

12008 - 22.9.2013 (arvosana: -16)

Suomi24:än keskustelupalstoissa yritän kirjoitella asiallisia kommentteja, kun menet/menette haukkumaan ihmisiä provoiksi. Ala painua, pedofiili, joten syö ihmismaksaa. (matkija minäkin)
Anonyymi, 1 kommentti
12007 - 21.9.2013 (arvosana: -11)

Tsiisus. En oikeesti jaksa. Oon ihastunut, ja niin vaikutti olevan ihastuksen kohdekin. Se tuli kevarilla mun luo 200 kilometrin päästä, pussailtiin ja halailtiin ja nukuttiin vierekkäin. Olin onnellisin ikinä. Se lähti pois, ollaan pidetty sen jälkeen joka päivä yhteyttä, kunnes yhtäkkiä se vaan muuttu hiljaseks ja tosi etäiseks mua kohtaan. Nyt se vaan ignooraa mut kokonaan. Kaks päivää ollu tollanen, ja mua ahdistaa niin saatanasti että tekee mieli kuolla. Oon kysyny, että onko kaikki ok ja mitä kuuluu. Ei vastausta. Vaikka kuinka yrittäis. Ehkä pitää vaan tottua ajatukseen, että yhtäkkiä sitä ei vaan kiinnosta. Miten on? Mitähän helvettiä mä oikeesti teen...
Anonyymi, 8 kommenttia
12006 - 21.9.2013 (arvosana: -30)

Vituttaa kun oon allerginen ja joudun ehkä luopumaan mun kissoista. Itkettää koko ajan ja tuntuu tosi pahalta. Miten voi allergia iskeä tälleen kun mulla kuitenkin on noi kissat jo pari vuotta ollut?
Musta tuntuu siltä että olisi omia lapsia antamassa pois. Tuntuu niin petolliselta.
Anonyymi, 4 kommenttia
12005 - 21.9.2013 (arvosana: -65)

"Tunne-elämältään epävakaa persoonallisuus".

Vaikka viikko sitte tuntu siltä et voisin päästä vähän eteenpäin tän asian kanssa, ni nyt oon taas jossain mustassa kuilussa. Saatanan saatana.

Ja vihaan kaikkia. Kuolkaa vittu.
Anonyymi, 2 kommenttia
12004 - 21.9.2013 (arvosana: -18)

Kyllästyttää niin helvetisti. Mikään ei tunnu sujuvan, asiat eivät edisty, mitään uutta ei tunnu tapahtuvan. Haluaisin nähdä ja kokea, mutta mitä sille voi, kun on rahaton ja alaikäinen, täällä mä olen jumissa.
Anonyymi, 3 kommenttia
12003 - 20.9.2013 (arvosana: 1)

VIHAAN TOTA VITUN ARLAN TÄYDELLISESTI MAUSTETUT RUOKAKERMAT MAINOSTA! Toi muija on olevinaan niiiiiiiiiiin saatanan ovela kun se on silleen "kerma. Siinä maistuu kerma". EI. EI. Se kerma on maustettu chilillä ja currylla, joten siinä maistuu chili ja curry! Vittu.

Ja vihaan kans noitten mäkkärimainosten sitä lipevän näköstä ja rumaa äijää, mikä jari se olikaan. Tulee aina kylmät väreet kun näkee sen naaman telkkarissa. Miten ihminen voi olla niin läpeensä epämiellyttävän näkönen?
Anonyymi, 5 kommenttia
12001 - 20.9.2013 (arvosana: -24)

Siis okei, mulla on kaikki aika hyvin. Oikeastaan loistavasti! Oon komea ja pitkä, mulla on lihaksia ja aika iso dickki, naiset tykkää musta ja kuolaa mun perään. Ja siis, oikeasti... Oon rikas, oon siis täydellinen ja joudun siis elämään muiden kanssa ja mussa ei oo se vika mut... Mutta siis tajuutteko millasta on olla täydellinen tääl ja. niin no juu mulla on kaikki hyvin joten mitä vittua mä tääl teen, moro...

VItuttaa ko suurin osa ketutuksista alkaa ^^tolleen >:(
11998 - 19.9.2013 (arvosana: 25)

Anteeksi mitä vittua nyt Suomen \"vähempiarvoiset\" heterot? Anteeksi mitä vittua Jani Salomaa? \"Suomessa ei saa olla tavallinen julkisesti\", sanoo Jani haastattelussaan. Mun mielestä täällä ei saa olla erilainen julkisesti. Eikö miltei jokaisen ihmisen toive olisi olla tavallinen? Ettei kenelläkään olisi syytä sanoa pahaa sanaa itsestään? Erilaisiksi luokitellaan esimerkiksi myös ylipainoiset, alipainoiset, jotain genreä edustavat, ikäluokasta poikkeavan musiikin kuuntelijat, punapäät, psyykkisen sairauden omistavat henkilöt.. Luojan tähden me kaikki ollaan erilaisia. Myös nämä ns. \"tavalliset\" ihmiset eli heterot.

Jani selittää skeidaa koulukiusaamisesta että lapset, jotka elävät sateenkaari perheessä tulisivat kiusatuiksi. Ja miksi? Koska erilaisuus. Jani myös vastasi kysymykseen että jos silmälasien takia kiusataan niin pitäisikö silmälasit kieltää näin:
”Ei tietenkään. Silmälasit on ollut ennen kouluja.” Ikävä kertoa, mutta myös homoseksuaaleja oli ennen kouluja.

Ja niin mitenniin heteroiden oikeuksia ei arvosteta? Niiden oikeudet on itsestään selvyyksiä. Sama jos koulussa oppilas muistaa tuoda kynän kouluun niin pitäiskö sitä sit arvostaa ja samantien järkätä joku saatanan kynäpride puolustamaan itsestään selvän asian oikeutta?

Tietääkseni se oli homous, joka muinoin oli luokiteltu sairaudeksi. Tietääkseni se oli homous, jonka takia porukka passitettiin vankilaan.
Tietääkseni se on homous, joka tänäkin päivänä on helvetin moinen ongelma ihmisille, koska a) missä on adoptio-oikeus? b) missä on oikeus avioitua? c) missä vittu on lapsien oikeus saada ajatella vapaasti mitä ne on, eikä sitten vanhemmalla iällä panikoida sitä, jos on sattunut ihastumaan samaan sukupuoleen? Se on se hetero skeida mitä edelleenkin vanhemmat tuputtaa lapsilleen. Kun sukulaiset vierailee kysymys on tytölle \"Onkos sulla jo poikaystävä?\" ja vastaavasti pojalta kysytään tyttöystävästä.

Kaikki kuulosti mun päässä niin fiksulta. Pointti oli että ei saatana mitä skeidaa tämä heteropride. Pridet on sitä varten että marssitaan sen priden teeman edustavien arvojen puolesta. Hyvää päivää heterot, teillä on kyky saada muksuja keskenänne ja heteroilla missä mielette, millon mielitte. Vaikka Venäjällä jos kiinnostaa sinne asti mennä toteuttamaan itseään.
Sitä paitsi, rakkaat heterot, mun käsittääkseni te meidän yhdyskuntaamme niitä homoseksuaaleja siitätte ja synnytätte.
TASA-ASRVO on hieno sana. Homopride on sen takia että seksuaalivähemmistöillä ei ole niitä samoja oikeuksia kuin heteroilla. Arvoisa Salomaa ja heteroprideen osallistuvat..teillä on vittu kaikki. Niinku oikeasti on ja sitten te vielä haluatte että teidän eteen levitetään joku saatana punainen matto ja että teitä arvostettaisiin.
Vittu mitä skeidaa.
Anonyymi, 25 kommenttia
11997 - 19.9.2013 (arvosana: -44)

Asiani ovat melko hyvin; Valmistun piakkoin, matka ulkomaille (tiedossa seksiä 24/7), ei pahemmin velkaa yms. Mutta on vaan nyt jotenkin vaan niin helvetin turhautunut olo. Mikään ei kiinnosta?
Pelkkä ajatuskin siitä että pääsee puurtamaan loppuikänsä duunarina vituttaa, paskalla palkalla, SUOMESSA, jossa kaikki on niin kallista ja palkka paska kuten jo mainittu. Niin miksi en muuta ulkomaille? Amerikkaan haluaisin mutta sinne ei niin vaan mennä.

Eurooppa taas kiinnostaa kuin kilo nauloja. EU on lehmän vitusta.
Mielessä pyörii rikolliset ajatukset. Mutta jos tekisin jotain rikollista ja jäisin siitä kiinni niin voisin yhtä hyvin sanoa "hei hei" suunnitelmille muuttaa Amerikkaan lol. Onneksi taasen Suomessa rangaistukset on niin lepsuja että oikein houkuttaa tehdä jotain!

Niin ja selkä paskana, alkavaa skolioosia ja hengitys perseestä, ikää +20 loool. Vois vaan heittää veivinsä ja toivoa parempaa seuraavaa elämää. kakkapyllypierupylly.
molopaa, 2 kommenttia
11996 - 19.9.2013 (arvosana: 12)

Vituttaa niin armottomasti se, että olemme päättäneet että emme lapsia hanki ja nyt yhtäkkiä mies on alkanut kääntää päätään lasten hankkimisen suuntaan. Heittelee tällaisia että "eikös me voitaisi miettä vielä vähän" ja "olishan se oma lapsi niin ihana" ja "sehän kuuluu elämään" Voi vittujen kevät!!
Anonyymi, 11 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3231)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa