/ 8000 merkkiä käytetty

Avautumiset 11923 - 11913

11922 - 26.8.2013 (arvosana: -52)

Vituttaa perhe, kun en osaa tehdä mitään vittu oikein -.-. Kaikki mitä yritän tehdä olisi sittenkin pitänyt käyttää järkeä. Ja sitten perkele vielä kun on niin lapselliset & hävettävät säännöt. Kun noudattaa niitä 6 vuotta ja yhtäkkiä erehtyy hieman, niin siinä on show pystyssä. NIIN HAISTAKAA VITTU, IHAN PRKL OIKEESTI!
Anonyymi, 1 kommentti
11921 - 26.8.2013 (arvosana: -44)

Kylläpäs lokashti suukku auki tänään kun näin erään tytön, jonka kanssa olin ala-asteella samalla luokalla ja myöhemmin yläasteella oltiin rinnakkaisluokilla. Sellainen hiljainen hissukka, kaikkien mielestä "ruma". Ei hänellä oikein ystäviä ollutkaan. Sellainen hiirulainen, "näkymätön".

Mutta jopas jopas! Tänään sattumalta näin hänet, 7-8v tauon jälkeen. Häellä on perhe ja kaikkee. Mitä mulla on? Pelkkä luu kädessä, toistaiseksi :D
Paskaperse., 5 kommenttia
11920 - 26.8.2013 (arvosana: -34)

Vituttaa tämä suomalaisen rikostutkinnan tyhmyys.

Auer on selvästi syyllinen suorittamaansa murhaan, todisteet ovat häntä vastaan (vaikka kaiken maailman paskanpuhujaa oikeudenkäynneissä löytyy, jotka väittävät muuta), pokerinaama pitää koko ajan vaikka antaa ristiriitaista tietoa tapahtuneesta...

Syyllinen lehmä. Säästäkää verorahoja ja laittakaa jo se hullu akka linnaan.
Anonyymi, 3 kommenttia
11919 - 26.8.2013 (arvosana: -61)

Elämä on perseestä. Kaikki vituttaa . On tylsää.
Tylsäihminenjollaeiolemielikuvitusta, 1 kommentti
11918 - 26.8.2013 (arvosana: -45)

Vituttaa olla ihastunut. Ja tietenkin kyseinen herra asuu 250km päässä. Ei siinä mitään, ollaan pari kertaa nähty ja viime kerralla kun hän lähti luotani, laittoi viestiä junasta \"Mitään en ole katunut yhtä paljon kuin sitä etten silloin yöllä suudellut sinua.\" Itsehän luulin ennen tuota viestiä ettei hän ollut minuun ihastunut, joten en itse uskaltanut pussata. Sitä paitsi luulin hänen edelleen seurustelevan. Tämä tunne tuhoaa sisukseni, ihastuminen on kamalaa.
11917 - 26.8.2013 (arvosana: 9)

Vituttaa taas kaikki. Parisuhde, työ ja tämä vittu koko suomi on perseestä.
Anonyymi, 4 kommenttia
11916 - 26.8.2013 (arvosana: -19)

Se tulee keskellä yötä huutamaan, ku en nuku mitä mä voin sille eittei nukuta. sanon sille, että mene pois hiljaa, koska en halua herättää pikku veljeä. Siinä se vielä seisoo ja valittaa, kuinka huono tytär ja ihminen olen. Joudun hiljaa sanomaan monta kertaa sille, menis jo pois en ainakaan saa unta,ku se seisoo siinä, ennenku se vihdoin tajuaa mennä pois mun huoneesta ja sulkea oven.
Se on töniny mua kovaa maahan, tukistanu, istunu päällä ja lyöny, ku olin pienempi. Ei se enää lyö tai muuta,mut sanoo se sellasia asioita jotka sattuu fyysisesti. Meillä ei oo tapana koskaa puhuu meijän tunteista, eikä me koskaan halata.
Tiiän monilla on asiat huonommin, ku mulla nyt mä unhoon mun äitii.
pahaolla, 1 kommentti
11915 - 25.8.2013 (arvosana: -73)

Rumuus, panetus ja neitsyys.

Ja sitten jos joku oikeasti tulee ehdottelemaan, niin menen ihan lukkoon ja lyö päälle sellanen "ei, hyi, älä koske, mee pois, hyi saatana, ihmiset on etovia"-vaihde.

Eksän mielestä olin liian masokistinen suhteen toimimiseen.

Kuolen neitsyenä saatana.
11914 - 25.8.2013 (arvosana: -62)

Vituttaa, kun hyvä parisuhde meni yllättäen poikki. Oli kuulemma tunteet viilentynyt eikä ollut ihastunut enää muhun. Vittu. Nyt sit masentaa ja itkettää ja sekin vituttaa. Pitäis vain jatkaa elämää ja antaa ajan parantaa haavat ja sekin vituttaa. Ja teen töitä, aloitan opiskelun ja huolehdin lapsista, koska olen yh enkä olisi tarvinnut yhtään enempää murheita nyt.
Vitutuksen määrä on mittaamaton mutta en saa sitä energiaa valjastettua muuhun, kuin television tölläämiseen vapaa-ajalla. Vitutus maximus. Kiitos.
Anonyymi, 3 kommenttia
11913 - 25.8.2013 (arvosana: -47)

Vituttaa kun oon neitsyt ja sit vituttaa kun tajuan että vaikka olis nainen vuoden jokaiselle päivälle en silti olisi saavuttanut mitään merkittävää. Vain seksiä, eikä sillä tee mitään. Miksi siis vituttaa että olen neitsyt? Koska olen ihminen jolla on vastoimaiset tarpeet enkä voi niille mitään.

Vituttaa siis että vituttaa että olen neitsyt. Eli siis:
neitsyys = vitutus² (ei matemaattisesti korrekti kaava)
Anonyymi, 4 kommenttia
Uudemmat       Vanhemmat

1 avautuminen odottaa tarkastusta.
Aiheet ajoneuvot (168)
armeija (47)
elukat (115)
harrastukset (12)
ihmiset (3231)
juomat (28)
kaverit (520)
luonto (51)
musiikki (166)
muut (4142)
naapurit (49)
opiskelu (748)
parisuhde (715)
pelit (202)
perhe (234)
politiikka (26)
raha (39)
ruoka (92)
sukulaiset (85)
terveydenhuolto (16)
terveys (379)
tietotekniikka (253)
tv (138)
työ (321)
ulkonäkö (148)
urheilu (62)
uskonto (30)
vaatteet (33)
varallisuus (161)
yhteiskunta (279)
yritysmaailma (15)







Ketuttaa Facebookissa